Reelcraft HS19000 М-S Рака Чудак од не 'Рѓосувачки Челик Црева Ролна, 75' Масло Црево Не се Вклучени

Reelcraft HS19000 М-S Рака Чудак од не 'Рѓосувачки Челик Црева Ролна, 75' Масло Црево Не се Вклучени

Това е достапна
DEN 7893.36
Количината на стоката:

Целосен тек на вртливата комбинира највисокиот степен на печат дизајн и материјали со имајќи области за да се обезбеди максимална оператор на живот.Declutching арбор, практично се елиминира можноста за пролет штета поради обратна ликвидација.Само со највисок квалитет пролет челик е да се користи и услови за да се обезбеди не постојат несовршености нуди максимална услуга живот.Нерѓосувачки челик компоненти нудат максимална заштита од предвремено корозија.Reelcraft - HS19000 М-S Reelcraft од не ' рѓосувачки челик црева ленти се идеални за преработка на храна, Пред-Плакнење, се мијат надолу, постројки за пренос и индустриски-растворувач ракување.Исто така погоден за крајбрежни, префрлани и на бродот во морските апликации каде што суровите услови на сол.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата