T4B Kashoki Допир На Природата Detangling Дрвени Овална Hairbrush за Професионални Фризери, Сите Типови Коса и Должини, за Сјај и Мазност на Косата

T4B Kashoki Допир На Природата Detangling Дрвени Овална Hairbrush за Професионални Фризери, Сите Типови Коса и Должини, за Сјај и

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

⦿ Висок Квалитет – во Потрага за еден производ од обичните, егзотични и стилски?Дознајте повеќе за нашите Kashōki detangling hairbrush, инспириран од страна на мистериозната и спротивставени Азиската култура.Оваа hairbrush не само што изгледаат убаво, но detangle било косата да совршенство, обезбедување на здрав сјај и мазност. ⦿ Материјал - На Kashōki дрвени гребло hairbrush е направен од најдобрите материјали за да се исполнат барањата на професионалци.Природните дрвени hairbrush е направен од beechwood со мека мешани влакна кои помагаат да се направи косата мазна и здрава додека detangling. ⦿ Влакната и Игли – природни влакна четка косата непречено и остава сјајна и ballpoint најлон иглички посебна косата додека пораки на скалпот. ⦿ Елегантен Дизајн - На минималистички дизајн користи дрвени материјали кои се придобивките на косата, бидејќи тоа го спречува статички и мешани влакна со јонизирачко својства се гаранција за ефективно detangling и помагаат да се намали frizz. ⦿ Ергономски Рачка - природни дрвени тело е траен и еколошки и е ергономски облик за да има удобен зафат додека работат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата