Homoyoyo Мали Ѓубре Може да Пластични Мини Ѓубре Може да Десктоп Wastebasket Countertop Ѓубре за Отпадоци за Домашна Канцеларија Кујна Бања Суета

Homoyoyo Мали Ѓубре Може да Пластични Мини Ѓубре Може да Десктоп Wastebasket Countertop Ѓубре за Отпадоци за Домашна Канцеларија

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

Големината и стил се направи оваа мала ѓубре може да функционира одлично на толку многу места низ вашиот дом.кујна ѓубре.Изработени од еколошки и издржливи пластични материјали, трајни производи за употреба, долго - служат живот.кујна ѓубре.Голем housewarming подарок за вашите пријатели и семејства, покажете вашата љубов и грижа.кујна ѓубре.Одличен за дом, канцеларија, спални соби, и секоја друга соба која се бара практично десктоп корпата за ѓубре.кујна ѓубре.повеќе убавина и шарм во вашата соба десктоп простор, донесе погодност за вашиот секојдневен живот.кујна ѓубре.Опис Едноставни Мали Апарати За Домаќинство Ѓубре Може Да Компактен Кујна Десктоп Ѓубре Може Да Карактеристики - Материјал : Пластика;- Големина : Околу 16. 0 X13. 00 X13. 00cm/ 6. 29 X5. 11 X5. 11inch;- Боја : Црна;- Големина : 16 X13 X13 CM; Пакет Вклучувајќи 1 x корпата за Ѓубре.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата