Ла Tartelette 36 см Еластична Цветни венчиња за Коса Врски Деца Гума Коса Headband - 1 Компјутер (Црна)

Ла Tartelette 36 см Еластична Цветни венчиња за Коса Врски Деца Гума Коса Headband - 1 Компјутер (Црна)

Това е достапна
DEN 107.76
Количината на стоката:

Ouchless ластичињата се направени со новиот инчи smart водат core инчи што е 40% посилни и не се изгубат својата форма.Одлично за влечење на вашата коса до кое било време од денот.Боја : Црна.Големина : Прибл. 36 см (Должина) и 10 см (Кол.на цвет).Количина : 1 Компјутер.Ouchless ластичињата се направени со новиот инчи smart водат core инчи што е 40% посилни и не се изгубат својата shape Great за влечење на вашата коса до секое време на day Color : Black Size : Прибл. 36 см (Должина) и 10 см (Кол.на цвет)Количина : 1 Компјутер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата