Деца Глуждот Чорапи, Бебе Ниска Намали Чорапи за Деца Години Момчиња и Девојчиња(1-8 Години), 25 Пара Половина Перница Не Покажуваат Чорапи Сет

Деца Глуждот Чорапи, Бебе Ниска Намали Чорапи за Деца Години Момчиња и Девојчиња(1-8 Години), 25 Пара Половина Перница Не Покажуваат

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична,Памук.Машина За Миење. 【Soft & Дише】На SPTRAMLE деца глуждот чорапи се специјално дизајнирани за деца детска 0-13 години, направен од високо-квалитет памук, која е мека и пријателски да се бебешка кожа, помага да се фитили влага далеку, голема дебелина за сите годишни времиња носат.Држи сува во текот на летото, држи топло во зима. 【Висока Еластичен】Да понуди поголема флексибилност и утеха за деца, нашите ниски намали чорапи донесе надгради високо еластична ткаенина.Соодветни еластична бидете сигурни дека sock нема да го попречува циркулацијата на крвта.Ниска намали дизајн помага да го заштитите вашиот бебињата' глуждот и не е лесно да се лизга надвор.Гарантирано да направи деца имаат добро време на отворено активности, спорт, како и дома. 【25 Пара】На глуждот чорапи машина се перат, рака мие подобро.За вашето бебе е полесно носење и замена на пакетот вклучува 25 пара не покажуваат чорапи.Со оваа 25-пар пакет, вие сте обврзани да секогаш имаме чиста, свежа пар. 【Подарок Идеја】На унисекс деца чорапи сет е идеален подарок за вас бебе момчиња и девојки.Секој сет има 5 класични бои кои може да одговара и со различни стилови на облека и чевли, погоден за децата секојдневно носење.Испраќање на децата на роденден, бебе туш, ноќта на Вештерките и Божиќ, да ги направат своите нозе удобно секој ден. 【Ги задоволи Сите Ќе бараат】Нема ништо сакаме повеќе отколку што нашите клиенти се задоволни!Ако примите погрешна големина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви обезбедиме со најголем број на задоволително решение.Се се уште наоѓање чорапи, кои се трајни и атмосфера за вашите деца?Трае само момент, на SPTRAMLE Ниска Намали Чорапи се сигурни да се донесе насмевка на вашето дете за лице.Карактеристики : A. Soft & Растеглив Б. Ниска Cut & Не се Лизга Дизајн C. Заштити Бебето Пети D. Стојат Носат & Солза E.Hand & Машина Перат Топло совети : 1. На возраст опсег е само за ваша референца, изберете следниот големината ако вашето дете има чаби нозе и исто така блиску до горниот крај. 2. Да се направи без да покаже чорапи трае подолго, ние препорачуваме машина за перење со ладна вода и сушење на пониска температура.Пакетот вклучува : 25 Пара Деца Ниска Намали Чорапи ▴ Нема ништо сакаме повеќе отколку што нашите клиенти се задоволни!Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние секогаш се тука за да услуга за вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата