2 ПАРЧИЊА Отворено Спортски Шише за Вода BPA Free за Водење на Хидратација Појас Ранец Половината Торба Вест (250ML)

2 ПАРЧИЊА Отворено Спортски Шише за Вода BPA Free за Водење на Хидратација Појас Ранец Половината Торба Вест (250ML)

Това е достапна
DEN 310.80
Количината на стоката:

Материјал : 100% BPA Free,MPP(Ззп) / TPU / Силикон.Пакетот вклучува : 2pacs шишиња.Спортската шише за вода е издржлив, безбеден, сигурен и удобен.Одговараат за : трчање, возење велосипед, кампување, пешачење, качување итн.отворен спортски.Температура : не повеќе од 90 степени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата