Разнесени Рака Рашири Филм, 18 x 120 Мерач x 1000', Јасно, 4/Случај

Разнесени Рака Рашири Филм, 18 x 120 Мерач x 1000', Јасно, 4/Случај

Това е достапна
DEN 3719.52
Количината на стоката:

Разнесени Рашири Филм е одличен за завиткување нерегуларни товари.Пункција и отпорни на абење.Одлично се држат обезбедува голема стабилизација на носивост.Работи и на температури надолу до -5° F. 120 Мерач за товари до 4, 000 lbs.Точење достапни акции броеви SFDIS259, SFDIS277 и SFDIS278. 18" x 120 Мерач x 1000' Разнесени Рака се Водат Филм.Разнесени Рашири Филм е одличен за завиткување нерегуларни товари.Пункција и отпорни на абење.Одлично се држат обезбедува голема стабилизација на носивост.Работи и на температури надолу до -5° F. 120 Мерач за товари до 4, 000 lbs.Точење достапни акции броеви SFDIS259, SFDIS277 и SFDIS278.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата