Samsung UN55HU6840 55-Инчен 4K Ултра HD 60Hz Smart LED TV (2014 Модел)

Samsung UN55HU6840 55-Инчен 4K Ултра HD 60Hz Smart LED TV (2014 Модел)

Това е достапна
DEN 11999.76
Количината на стоката:

Освежете го Оценувате : 60 Hz (Мајчин); Clear Motion Rate 240 (Ефикасна).Осветлување : LED (Работ Осветлена).Smart Функционалност : Yes - за Движење Контрола (камера додаток кој се продава одделно).Димензии (Ш x В x Д) : ТВ без стојат : 48.8" x 28.3" x 2.0", ТВ со стојат : 48.8" x 30.0" x 10.8".Придонес : 4 HDMI, 3 USB, 1 Компонента Во, 1 Композитни AV Во.Искуство реалниот свет резолуција со Samsung Smart HU6840 Ultra High Definition TV.На HU6840 вклучува ексклузивна технологија која обезбедува неверојатно lifelike UHD 4 K квалитет на слика.Види било кој филм, спорт, диск или стриминг стан во 4 пати на резолуција од Целосна HD.На HU6840 карактеристики UHD Затемнување, кој креира извонредни нивоа на контраст и слика детали за тоа со длабоко, богата боја.Истражуваат иднината на квалитет на сликата со нови HU6840.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата