CASEMATIX Тешко Школка Проектор Патување Случај Компатибилен со Epson VS250 SVGA, VS350 XGA, VS355 WXGA Проектори со HDMI Кабел и Далечински во Сопствени Пена Прегради Случај Само

CASEMATIX Тешко Школка Проектор Патување Случај Компатибилен со Epson VS250 SVGA, VS350 XGA, VS355 WXGA Проектори со HDMI Кабел и

Това е достапна
DEN 393.60
Количината на стоката:

Премиум Проектор Заштита : CASEMATIX Проектор Случај на обезбедување заштита од влијанија, капки, dings и прашина.Одлично за складирање и заштита на вашиот лцд проектор и додатоци.Тешко Школка Надворешен : Овој случај е тешко школка надворешниот се направени од издржлив композитни за вбризгување на пластика.Внатрешни три-слој пена тапацир со приспособливи пена слој го штити вашиот лцд проектор.Дизајниран за Патување : Овој случај е идеален за транспорт и чување на проектори и додатоци носат со рачка, dual катанец дупки и дискретна дизајн.Надворешните Димензии се 16" x 13" x 6".Кориснички Пена за Внатрешни работи : Овој заштитен проектор за носење со пена карактеристики на лежиштето специјално дизајниран за вашиот лцд проектор, далечинскиот управувач и енергетски кабли.Направени во САД : Овој случај е мека пена, помага во апсорбирање на влијанија и го намалува штетата од шокови и влијанија кои може да го уништи светилки и внатрешни проектор компоненти.Нечистотија.Прашина.Валкано.На гребнатини.Влијанија.Капки.И Многу Повеќе!.На CASEMATIX проектор патување случај карактеристики целосно прилагодено-опремени пена за внатрешни работи, кои совршено ќе се приспособат на вашиот лцд проектор, далечински управувач, HDMI кабел и други додатоци.Во прилог на заштитни, лед-пена за внатрешни работи на овој случај, исто така, има влијание-отпорни тешко школка надворешен.Воопшто не се решат за мало, рестриктивни случај за вашите скапи проектор - заштита на вашите вредни проектор и додатоци со премија за носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата