LTH-1/6 Нога Switch Алуминиум случај Ресетирате Treadle Педалата Switch за Машински алатки LTH/1/6

LTH-1/6 Нога Switch Алуминиум случај Ресетирате Treadle Педалата Switch за Машински алатки LTH/1/6

Това е достапна
DEN 249.36
Количината на стоката:

Време на испорака : 7-18 дена со посебна линија за САД , 8-25 дена од редовните пост, за во Светот,Ако тоа не е примен во рамките на одредено време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат во целост.Ако ви треба производ под итно да, можете да изберете експедитивни услуги.Ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL да ви послужи.Време на испорака : 3-7 дена.Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата продавница.Ве молиме имајте во предвид дека производите се само понудени од страна на бренд : Galaxy Elec.Други продажбата на луѓето не е сигурен.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.LTH-1/6 нога switch finglai Model бројот и параметри број на Модел со производот LTH-1/6 Посета на..finglai General број на Модел на LTH-1/6 Контакт форма 1 NO+1 NC Акција метод Ресетирате Контакт оценка 15 A@220 VAC Случај материјал Алуминиум Контакт отпор 50mΩ макс (Прв пат) Изолација отпор 100 MΩ мин во 500 Vdc Dielectric сила 2000 Vac, 50 Hz за 1min Машина живот 1x106 операции мин Електрични Живот 1x105 операции мин температурата на работа -25-70 °C Оперативни влажност 45 85% RH, без кондензација Алијас име LTH-1/6 педалата switch finglai LTH-1/6 нога switch цртање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата