USB C до USB 3.0 Женски 90 степени Во движење Конвертор за да се Видиме Таблет КОМПЈУТЕР

USB C до USB 3.0 Женски 90 степени Во движење Конвертор за да се Видиме Таблет КОМПЈУТЕР

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

Карактеристики : .Компактна големина и лесен за употреба, plug and play,USB C Тип В машки да USB 3.0 Тип Женски OTG адаптерот.Може да се поврзете со USB глушец, У диск, тастатури, gamepad и и повеќе,се Работи за Таблет & Хард Диск & Флеш Диск & USB Глушец итн.Овој USB C до USB 3.0 адаптер е компатибилен со БИЛО lalptop / таблет / паметен телефон со USB C Type-C порта,со LED индикатор за светло.Нуди трансфер на податоци брзина до 1 Gbps и исто така поддржува до 2 Засилувачи на излезна моќ,за да го полните или за пренос на податоци, и тоа ќе НЕ поддржуваат vidoe сигнал на пренос.Опис : Карактеристики : Компактна големина и лесен за употреба, plug and play,USB C Тип В машки да USB 3.0 Тип Женски OTG адаптерот.Може да се поврзете со USB глушец, У диск, тастатури, gamepad и и повеќе,се Работи за Таблет & Хард Диск & Флеш Диск & USB Глушец итн.Овој USB C до USB 3.0 адаптер е компатибилен со БИЛО lalptop / таблет / паметен телефон со USB C Type-C порта,со LED индикатор за светло.Нуди трансфер на податоци брзина до 1 Gbps и исто така поддржува до 2 Засилувачи на излезна моќ,за да го полните или за пренос на податоци, и тоа ќе НЕ поддржуваат vidoe сигнал на пренос.Супер Брзина на Пренос и OTG : usb 3.0 женски право & лев агол тип в машки конвертерот, можете да го синхронизирате, на полнење и пренос на податоци од вашиот usb уреди.Овој USB C 3.1 да USB 3.0 адаптер ви овозможува да поврзете usb кабли, мемории, маус, тастатури центри и други usb периферни уреди на вашиот лап-топ компјутери и паметни телефони со usb-c пристаништа.Спецификации : Предмет Тип : USB Тип C OTG Адаптерот Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна Должина : Околу. 2.5 cm Конектор A : Тип В машки Конектор Б : USB 3.0 Тип женски Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X Тип В За USB 3.0 Женски OTG Адаптерот (Нема мало пакет).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата