Hibye Кварц Часовник Движење Механизам Раце Ѕид Поправка Алатка Делови Молчи Комплет Наместен DIY

Hibye Кварц Часовник Движење Механизам Раце Ѕид Поправка Алатка Делови Молчи Комплет Наместен DIY

Това е достапна
DEN 2373.60
Количината на стоката:

♥ 107% сосема нов и висок квалитет. ♥ Часовник делови и прибор се одлични за поправка, замена или изработка на часовници. ♥ Едноставен дизајн. ♥ Големината е повеќе комплицирано, ве молиме погледнете на сликата на екранот. ♥ Количина : 8 сет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата