Најлон Вметнете Заклучување Орев, 100Pcs Лесна Инсталација Стандард Дизајн Locknut за Одржување(М3)

Најлон Вметнете Заклучување Орев, 100Pcs Лесна Инсталација Стандард Дизајн Locknut за Одржување(М3)

Това е достапна
DEN 182.16
Количината на стоката:

Locknut Комплет : Обезбедување на фирма заклучување без лизгање, овие locknut овозможува сигурен одредување со голема стабилност.Со 100 Pcs : Постојат 100pcs најлон вметнете заклучување орев, и големо количество прави замена многу полесно.Добар Материјал : Фалсификувани со премиум А2‑70 нерѓосувачки челик материјал, rustproof и трајни, не е лесно да се деформира.Лесен за Инсталација : Мали димензии, мала тежина со парична казна и длабоко тема додадете повеќе погодност за инсталација.Флексибилна Употреба : се Овозможува широка примена во различни области, вклучувајќи одржување, возило, опрема, итн.Функција : 1. Со 100 Pcs : Постојат 100pcs најлон вметнете заклучување орев, и големо количество прави замена многу полесно.2. Locknut Комплет : Обезбедување на фирма заклучување без лизгање, овие locknut овозможува сигурен одредување со голема стабилност.3. Флексибилна Употреба : се Овозможува широка примена во различни области, вклучувајќи одржување, возило, опрема, итн.4. Добар Материјал : Фалсификувани со премиум А2‑70 нерѓосувачки челик материјал, rustproof и трајни, не е лесно да се деформира.5. Лесен за Инсталација : Мали димензии, мала тежина со парична казна и длабоко тема додадете повеќе погодност за инсталација.Спецификација : Предмет Тип : Најлон Вметнете Заклучување Nut Material : А2-70 Нерѓосувачки Челик Пакет Листата : 100 x М3 Најлон Вметнете Заклучување Nutor100 x М4 Најлон Вметнете Заклучување Nutor100 x M5 Nylon Вметнете Заклучување Nutor100 x M6 Nylon Вметнете Заклучување Nutor100 x M8 Nylon Вметнете Заклучување Nutor100 x M10 Nylon Вметнете Заклучување Nutor100 x M12 Nylon Вметнете Заклучување Орев.

Клучни карактеристики

Item Type:
Nylon Insert Lock Nut
Material:
A2-70 Stainless Steel
Package List:
100 x M3 Nylon Insert Lock Nutor :
100 x M4 Nylon Insert Lock Nutor :
100 x M5Nylon Insert Lock Nutor :
100 x M6Nylon Insert Lock Nutor :
100 x M8Nylon Insert Lock Nutor :
100 x M10Nylon Insert Lock Nutor :
100 x M12Nylon Insert Lock Nut :

Слични производи во категоријата