Gazechimp Уникатен Пластични Мини Ѓубре Може Да Биро Во Спална Соба Мали Канти За Ѓубре Пен Носителот Молив Првенство Wastebasket Бања Канцеларија Мала Маса Суета Топ - Бела

Gazechimp Уникатен Пластични Мини Ѓубре Може Да Биро Во Спална Соба Мали Канти За Ѓубре Пен Носителот Молив Првенство Wastebasket

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

Направени од високо квалитетна ABS материјал,издржлив,лесен,не се лизга и анти-паѓа.Прекривачот дизајн да се изолира чудно мириса, симпатична мечка облик Дизајниран со нов изглед и фиксна ѓубре торба.Мулти-функционални,погоден за домашна канцеларија кафе на маса, биро, облекување маса, кревет табела.Големина : 15.5x11cm/6.10x4.33 инчен Материјал : ABS.Мал и компактен, тоа не заземаат многу простор, и лесно да се продавница.Опис : - Направени од високо квалитетна ABS материјал,издржлив,лесен,не се лизга и анти-паѓа. - Мал и компактен, тоа не заземаат многу простор, и лесно да се продавница. - Прекривачот дизајн да се изолира чудно мириса, симпатична мечка облик Дизајниран со нов изглед и фиксна ѓубре торба. - Мулти-функционални,погоден за домашна канцеларија кафе на маса, биро, облекување маса, кревет табела. Големина на : 15.5x11cm/6.10x4.33 инчен Материјал : ABSSpecification : Пакетот Вклучува : 1 Парче Биро во Ѓубре Can1 Парче Sticker2 Парче Ѓубре Торби : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Package Includes:
1 Piece Desk Trash Can :
1 Piece Sticker :
2 Piece Trash Bags :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
Due to the different monitor and light effect,the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures.Thank you! :

Слични производи во категоријата