Maybelline New York Боја Тетоважа Око Хром Сенки, Каки Kool, 0.11 fl. оз.

Maybelline New York Боја Тетоважа Око Хром Сенки, Каки Kool, 0.11 fl. оз.

Това е достапна
DEN 107.52
Количината на стоката:

Тешки метални нијанси наситен вашата капаци во течна хром сјај.Металик интензитет и тетоважа истрајност бои.Достапни во собирање на течност сенки нијанси.До 24 часа се носат.Висок интензитет на течни eyeshadows наситен вашата капаци во течна металик бои за период до 24 часа! • Тешки метални нијанси наситен вашата капаци во течна хром сјај • Металик интензитет и тетоважа истрајност бои • на Располагање во колекцијата на течни сенки нијанси • До 24 часа носат Планирам на doe-нога апликатори во текот на eyelid за дури и прецизна примена.Внимание : Запаливи додека не се исуши.Не користете го во близина на оган, пламен, или топлина.Металик интензитет и висока издржливост боја брилијантно се комбинираат за силна, заситени со тешки метали во сенка, кој трае до 24 часа!.Сенка оди на тешки метали со Боја Тетоважа Око Хром.Од електрични смарагд да смели сафир, 10 храбар заситени нијанси добие течен да стопена сјај за облека што трае и до 24 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата