Полица Облоги за Кујната Кабинети, Перат Не се Лизга Не-Лепило Фиока Облоги за Кујна, ЕВА Јасно Фрижидер Душеци за Провизии Кабинет,Кујна Фиока,Метал Полица,Гардеро

Полица Облоги за Кујната Кабинети, Перат Не се Лизга Не-Лепило Фиока Облоги за Кујна, ЕВА Јасно Фрижидер Душеци за Провизии Кабинет,Кујна

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Премиум Материјал : Нашата полица лагер се направени од високо квалитетна храна одделение ЕВА материјал.Еко-пријателски,BPA free.Кабинетот лагер ги штити вашите полици, кабинет полица, и фиоки од гребење.Безбедно да се користи во контакт со овошје и зеленчук директно.Мултифункционален Употреба : Може да се користи на полици, фрижидери облоги, кабинети, фиоки, купатило, кујна, чевли багажник, биро, провизии или секаде каде што треба за складирање.Штити кабинет, фиоки и фрижидер полиците од вода и масло, дамки.Лесно се Сече : Можете лесно може да се намали на фиока лагер со режа за да ја прилагодите големина сакате.Место на лагер надолу во вашата фиока или кабинет и трим исклучување на делот што сакате да го поставите.Можете исто така да DIY различни фрижидер душеци, фрижидер лагер, увеселителен парк, potted, шише мат.Лесно се Чисти и Обновливи : Користете сунѓер,ткиво или крпа за помали хаос, или исплакнете целосно под вода со сапун за поголема дамка.Тоа е рециклиран и може да се стави назад во вашиот фрижидер кога е сува. 100% Задоволни Гаранција : Ние сме убедени дека ќе биде среќен да се користат овие полица лагер организирање на вашиот простор и дома.Ако имате било какви други прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние нудиме на брз и без мака помош за решавање на сите прашања!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата