QYJPN 6mm-32-милиметри Ratchet Брзо Клуч high-end Автоматско Индустриски Одделение Отворени Слива 72 Опрема Брзо Мултифункционален Домаќинство Алатка (Боја : 7mm)

QYJPN 6mm-32-милиметри Ratchet Брзо Клуч high-end Автоматско Индустриски Одделение Отворени Слива 72 Опрема Брзо Мултифункционален

Това е достапна
DEN 2234.40
Количината на стоката:

1. Висок вртежен момент. 2. Хром vanadium челик. 3. Огледало полирање. 4. Професионални топлинска третман да се подобри сила и издржливост. 5. Хром vanadium челик forgings, брзини и вилиците се стврдне и да се носат-отпорни, по изгасне и термичка обработка.Големина : 22 големина, 6-32mm6mm,7mm,8mm,9mm,10mm,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,16mm,17mm,18mm,19mm,20mm,21mm,22mm,23mm,24mm,27mm,30mm,32mm;Color : Сребро;Материјал : CRV(Хром Vanadium Челик );Карактеристики : 1.Висок Вртежен Момент Capacity2.Хром Vanadium Steel3.Огледало polished4.Професионално топлина третираат сила и издржливост.5.Хром vanadium челик фалсификување, запчаници,и на вилицата стврднување со топлина лекување, тешко се носат-отпорни.6.Преку казна полиран и позлата светла хром, ' рѓа и убава.Пакетот вклучува : 1 Pcs Ratchet Wrench Tips : 1. Прирачник за мерење, има некои грешки, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата