ULTECHNOVO Дрво Линија Локатор на Дрво Localizerm - Позиционирање Машина за Дрво Линија Локатор - DIY Машини за Мерење Алатка за Woodworker

ULTECHNOVO Дрво Линија Локатор на Дрво Localizerm - Позиционирање Машина за Дрво Линија Локатор - DIY Машини за Мерење Алатка за

Това е достапна
DEN 2145.60
Количината на стоката:

Направени од високо-квалитетни материјали, носат-отпорни, не е лесно да ' рѓа, долг животен век.Висока прецизност, висока ефикасност, се движи до посакуваната позиција да ги затегнете ја завртката да се измери точна број.Погоден за сите видови на владетели, дизајниран со бајонет, владетелот не е лесно да падне.Работата е едноставна, само се движи на граница блок до посакуваната позиција, заклучување на завртка за да се одбележи мери вредност, лесен за употреба.Нејзините вашиот добар помошник при донесување Mu Гонг.Description This производ е направен од високо-квалитетни материјали, носат-отпорни, не е лесно да ' рѓа, долг животен век.Таа има висока прецизност и висока ефикасност.Тоа може да биде преместена на саканата позиција да ги затегнете ја завртката да се измери точна број.Тоа е погоден за сите видови на владетели.Тој е дизајниран со бајонет и владетел не е лесно да падне.Тоа е добар помошник кога ќе се дрвена gong Features - Боја : Црвена.- Материјал : Пластика.- Големина : 4.7x4.3x3.4 см.Пакет Including1 x Дрво Линија Локатор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата