Кујна Детали Лесно Солза Делукс Хартиена Крпа Носителот Фармацевт со Суспензија Рака, Бесплатно Стои, Counter Врвот, Има 1 Џамбо Ролни, Бела

Кујна Детали Лесно Солза Делукс Хартиена Крпа Носителот Фармацевт со Суспензија Рака, Бесплатно Стои, Counter Врвот, Има 1 Џамбо

Това е достапна
DEN 326.64
Количината на стоката:

Димензии : 6. 5" x 11. 8".Одговара На Џамбо Ролни.Rustproof Алуминиум & Нерѓосувачки Челик.Делукс тензија рака држи хартиена крпа ролни во место без нив unravelling ви даваат совршен солза кога издавање.Хартиени крпи никогаш не биле толку лесно да се издаваат со Бања Блаженство хартиена крпа за носител со делукс тензија рака.На делукс тензија рака држи хартиена крпа ролни во место без нив unravelling ви даваат совршен солза кога издавање.Држачот е способен да се справува со сите хартиена крпа се тркалаат големини, вклучувајќи џамбо големина ролни.Направени од rustproof алуминиум и нерѓосувачки челик овој држач се сигурни да остане во потрага на нови и се долготрајни.Чувајте ги вашите countertop организиран со овој хартиена крпа носителот!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата