CASEMATIX Тешко Школка Проектор Патување Случај со Приспособливи Внатрешни работи Компатибилен со BenQ MX707 Проектори, MH535FHD, MW535A, HT1070A, MS524AE и Повеќе - Вклучува Случај Само

CASEMATIX Тешко Школка Проектор Патување Случај со Приспособливи Внатрешни работи Компатибилен со BenQ MX707 Проектори, MH535FHD,

Това е достапна
DEN 1199.76
Количината на стоката:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Тешко Школка за Заштита : Ова CASEMATIX тешко проектор за носење е компатибилен со Ben Q проектори до 14" - Вклучува CASEMATIX патување случај само.Издржливи Надворешната Школка : отпорност на надворешните заштита со заштитна индивидуализира пена за видео проектори е направена од цврсто надворешни надворешната школка за да се заштити од тапи сили, капки и dings кои може да го оштети вашиот вредни проектор.Патување Пријателски Дизајн : Безбедно да патуваат со твоите проекторот со нашите сигурен CASEMATIX чување и транспорт.Оваа сметководствена случај е идеален за патување со користење на своите погодно сметководствена се справи додека мерење 17" x 14" x 6" во надворешните димензии.Персонализација на Пена : пред cubed отстранлив пена блокови се совршени за измената на вашиот одберете проектор модели.Случај ќе одговара на преносни проектори во рамките на максимален внатрешен простор на 14" x 10.5" x 4.5 и ќе не собере поголема додатоци.Направени во САД : Ова CASEMATIX патување случај беше дизајниран и произведен во САД.Двојно проверете проектор големината против внатрешните димензии на 14" x 10.5" x 4.5 да се потврди одговара - Не доаѓа Со Проектор.На CASEMATIX проектор случај за проектори карактеристики целосно индивидуализира пена за внатрешни работи, кои совршено ќе се приспособат на вашиот лцд проектор, далечински управувач, HDMI кабел и други додатоци.Во прилог на заштитни лед-пена за внатрешни работи, овој случај, исто така, има влијание-отпорни тешко школка надворешен.Воопшто не се решат за мало, рестриктивни случај за вашиот лцд проектор - заштита на вашите вредни проектор и додатоци во рамките на премија за носење од CASEMATIX.Го заштитува вашиот проекторот од : .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата