Amcove Gaming Mouse Pad Обичај,САД Американското Знаме и На Унијата Џек Британско Знаме Дизајн Прилагодено Круг Не се Лизга Гумени Mousepad Игри Mousepad

Amcove Gaming Mouse Pad Обичај,САД Американското Знаме и На Унијата Џек Британско Знаме Дизајн Прилагодено Круг Не се Лизга Гумени

Това е достапна
DEN 141.36
Количината на стоката:

Совршена Големина : 7.9 x 7.9 x 0.12 инчи (200mm x 200mm x 3мм).Одлична Декорација за Да Работат Десктоп е Голем Дар за Оние Кои Имаат Сè!.Natual Гума База Со Свилен Платно За Површината.Лесно Чистење и Одржување.Мека и Еластична 3мм Дебели Глувчето Мат,Меки Материјали Погодно за Зглобовите и Рацете, Не се Лизга База.Тоа е Многу Преносни и Удобен за употреба.Уникатен Прекрасно Модели, Живописни Бои, Најдобриот Подарок Идеја.Не знам за вас, но сакам детали како симпатична mousepads да се направи мојот workspace забава!Оваа mousepad е 7.9 инчи широка и 7.9 инчи висок - тоа карактеристики дамка отпорни на полиестер ткаенини врвот, а со гума не се држи назад.Секој mousepad е рачно изработени во моето студио со грижи и внимание на детали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата