Cordless Рака Вакуум - Електрични Преносни - Компресор Почиста - Рачни USB Мини Правосмукалка - Лесно да се Чисти КОМПЈУТЕР Тастатура Дома Автомобил

Cordless Рака Вакуум - Електрични Преносни - Компресор Почиста - Рачни USB Мини Правосмукалка - Лесно да се Чисти КОМПЈУТЕР Тастатура

Това е достапна
DEN 429.36
Количината на стоката:

Силна вшмукување правосмукалка да може ефективно да се чисти од прашина, нечистотија, и домашно милениче коса на тастатурата на компјутери или автомобили.Доаѓа со рамна устата млазницата и четка за различни потреби.Лесен и рачни дизајн, лесно да се одржи и складирање. 75d B ниско ниво на бучава, ефикасно го намалуваат време за чистење за вас.Напојува преку USB кабел, лесен и удобен за употреба со компјутери, полнач и моќ банка.Ако имате било какви сомнежи во врска со оваа алатка, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе имаме професионална по-продажбата на тимот да одговори на вашите прашања во рок од 24 часа.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : АБС Боја : Црна Работен напон : DC 5 V Номинална моќност : 4 W Брзина : 10000±10%r/мин d B : 75 DB Напојување : USB Должина на USB кабелот : 1.5 м Големина : Прибл. 127*137*60mm / 5.0*5.4*2.4 инчен Пакет Листа : 1 x Правосмукалка 1 x Рамен устата вшмукување млазницата 1 x Филтер памук 1 x прирачник за Корисникот ве Молиме Имајте во предвид : 1. Ве молиме Потврдете го на напон пред купување. 2. Ве молиме љубезно ве молиме да направите белешка ако ви треба било кој адаптер. 3. Ве молиме место на правосмукалка во суво место по користење, и да се избегне сончева светлина, ветер или судир.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата