GANFANREN Пан Капакот на Држачот за Поддршка Рамка База Тенџере Капак Железо Складирање Рек Стојат Сечење Одбор Нож Почива Организатор Кујна Gadgets

GANFANREN Пан Капакот на Држачот за Поддршка Рамка База Тенџере Капак Железо Складирање Рек Стојат Сечење Одбор Нож Почива Организатор

Това е достапна
DEN 3144.72
Количината на стоката:

Материјал : Железо.Боја : Црна.Големина : беа 25,5*21*22cm.Карактеристики : Мултифункционален складирање.Поле на примена : кујна резерви.Спецификација : име на Производ : мулти-цел тенџере покрие rack Material : Iron Color : Black Size : беа 25,5*21*22cm Features : Мултифункционален storage Scope на примена : кујна supplies Application : Лажица, Лопата, Шпатула, стапчиња за јадење, мешавина капак, итн.Пакување Листа : 1* Капакот rack Tips : производот се продава само има полица и не содржи други предмети.Забелешки : Прирачник за мерење, таму е неизбежно одредени грешка, ве молиме да преовладуваат во вид.Складирање е повеќе слоевит, полесно да се справи, и повеќе практични.

Клучни карактеристики

Product name:
multi-purpose pot cover rack
Material:
Iron
Color:
Black
Size:
25.5*21*22cm
Features:
Multifunctional storage
Scope of application:
kitchen supplies
Application:
Spoon, Shovel, Spatula, Chopsticks, pot lid, etc.
Packing List:
1* Lid rack :
Tips:
The product sold only has a shelf and does not contain other items.
Remarks:
Manual measurement, there is inevitably a certain error, please prevail in kind.
Storage is more layered, easier to handle, and more practical. :

Слични производи во категоријата