Кујнски Ножеви Рачно Кован,Остар Вистински Јаглероден Челик Boning Нож со Обвивка,српската Надворешна Месо Секира,за Кампување Риболов Месар

Кујнски Ножеви Рачно Кован,Остар Вистински Јаглероден Челик Boning Нож со Обвивка,српската Надворешна Месо Секира,за Кампување Риболов

Това е достапна
DEN 849.60
Количината на стоката:

Големина информации : Целосна должина : 265mm,должина на ножот : 145mm,ножот ширина : 37mm,материјал : 5 Cr15 MOV,дебелина : 6mm,нож тежина : 190g,кожа случај тежина : 50g.Острицата : на Оваа страна-фалсификувани опстанок нож е направен од високо-квалитет,ултра-трајни пролет челик.Со остар зашилен врв поправки на сечилото,која ја подобрува точноста и рамнотежа без да се ризикува свиткување или кршење.Совршен подарок идеја : За природата на истражувачи,готвачи,овој остар фиксна сечилото на нож е совршен избор за родендени,годишнини или посебен повод подароци!.Производи вклучуваат : 1*Нерѓосувачки челик остри кујнски knife1*holster Size Информации : вкупна должина : 265mmblade должина : 145mmblade ширина : 37mmmaterial : 5 Cr15 MOV,дебелина : 6mm,нож тежина : 190g,кожа случај тежина : 50g.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата