Agatige 2 парчиња Цвест Rippers, Нишка Машина Крстот Бод Unpicker Бод Алатки Зелена Справи со Шиење Додатоци

Agatige 2 парчиња Цвест Rippers, Нишка Машина Крстот Бод Unpicker Бод Алатки Зелена Справи со Шиење Додатоци

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

[Трајни] Направени од увезени висок квалитет на челик, цврсти и издржливи, тоа е неопходен инструмент за крос-бод везови. [Заштитна Маска] жица смена има покритие, кој може да ги покрие жица смена кога не е во употреба, така што нема да му наштети на вас. [Практична] Употреба на бод смена за лесно и брзо солза чини без да се оштети ткаенината и метална жица. [Хуманизирано Дизајн] На ергономски дизајниран не се лизга рачка има подобар стисок и нема замор по долготрајна работа. [Примена] Крст бод тема се до уредот е претежно се користи во шиење, текстил и крстот бод полиња.Тоа е лесна за употреба и ќе биде голема помош во шиење индустрија или текстил крстот бод индустрија.Спецификација : Предмет Тип : Цвест Rippers Материјал : ABS+Челик Боја : Зелена Вкупна Должина : Околу.12cm/4.7 во Тежина : Околу.37g/1.3 оз Пакет Листата : 2 x Цвест Rippers Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата