SOLUSTRE Надразнување Коса, Четки, Три Ред Надразнување Четка за Салон, Стаорец Опашка Чешли за Назад Чешла, Корен Надразнување да Додадете Волумен и Нега на Коса Масаж?

SOLUSTRE Надразнување Коса, Четки, Три Ред Надразнување Четка за Салон, Стаорец Опашка Чешли за Назад Чешла, Корен Надразнување да

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Три ред надразнување на косата четка може да додадете волумен за целосни изглед на косата, да го креирате секојдневен фризури, погоден за повеќето видови на коса.Ова додадете волумен на косата четка е ергономски дизајниран за да ви овозможи со удобно, едноставен и сигурен начин за да додадете волумен на косата.Оваа четка нежно текови преку вашата коса без да се предизвикува никаква болка или непријатност да ви даде меки коса секогаш сте сакале.допрете и ергономски се справи со е удобно, одлична за секојдневна употреба.Лесна четка тоа го прави јасно и едноставно да имаат на рака или во вашата чанта за употреба во текот и извади за одмор.Опис На четка косата се направени од издржлив материјал се со различно ниво на должината, лесно и брзо да се detangle на вашата коса, им помага за да додадете волумен на вашата коса; убава коса четка за да се направи косата.Опашката посочи делови на косата прецизно па може да се избегне оние кои се рамни места во вашиот updo; Употреба на опашката дел коса за плетенка или други стилови.Функција - Материјал : Пластика - Големина : Околу 15 - 50cm - Боја : Како што е Прикажано.Пакет Вклучувајќи 1 x надразнување четка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата