5pcs 16G 316L не ' Рѓосувачки Челик Заробеништво Мушка Прстен CBR Обрачот Хеликс Tragus Уво Лобус Earring Носот Прстен 3мм Топката 8мм

5pcs 16G 316L не ' Рѓосувачки Челик Заробеништво Мушка Прстен CBR Обрачот Хеликс Tragus Уво Лобус Earring Носот Прстен 3мм Топката

Това е достапна
DEN 16.56
Количината на стоката:

Висок Квалитет.Нерѓосувачки Челик.Противалергиски.Никел Слободни.Високи Полски.DRKK Челик Топло Внимание : Ние секогаш имајте на висок квалитет на производот за секоја цел, искрено hoep нашите производи ќе ви донесе повеќе шарени и убави живот, ве молиме контактирајте со нас за прв пат ако сте го добиле на производ со никакви проблеми, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот со добра услуга во прв пат.Се надевам дека сите ќе имаат добар живот секојдневно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата