NYX ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА Крем Селектирај & Контура Палета, Длабоко, 0.38 Унца (CHCP03)

NYX ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА Крем Селектирај & Контура Палета, Длабоко, 0.38 Унца (CHCP03)

Това е достапна
DEN 153.36
Количината на стоката:

СЕЛЕКТИРАЈ & КОНТУРА КРЕМ ПАЛЕТА : На NYX Професионална Шминка Крем Селектирај & Контура Палета содржи три свилен нијанси кои работат заедно за да ви помогне да се истакнете, контура, и го осветлуваат вашата најубавите природни карактеристики.LUXE КОНТУРА КРЕМ : Збогатен со кожата-љубов состојки, овие luxe крем формули помош на тен изгледаат мека и мазна.Овој крем се потенцира & крем контура палета содржи се што е потребно за стручно sculpt вашиот омилен карактеристики.ЛИЦЕТО ОД ФОНДАЦИЈАТА ЗА КРАЈ : Заврши својата шминка изглед со нашата целосна линија на NYX Професионална Шминка на лицето на производи за помош во боја-поправните и покритие од руменило, bronzer, фондации & контура concealer да палети прав & поставување спрејови.СУРОВОСТ-СЛОБОДЕН КОЗМЕТИКА : Ние веруваме животни припаѓаат во нашите раце—не во лабораторија.Сите наши шминка е КАРТАТА е сертифициран суровост-слободни.Ние не ги тестираме сите наши производи врз животни.ОТКРИЈТЕ NYX ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА : Обидете се сите наши професионална шминка и убавина производи денес, од сенки, eyeliner, маскара & лажни трепките да кармин, фондација, буквар, руменило, bronzer, четки и повеќе!.Велат здраво на јаготки никогаш не сте знаеле што веќе го имал!Нашата нова Крем Селектирај & Контура Палета содржи три свилен нијанси кои работат заедно за да ви помогне да се потенцира, се обликуваат и го осветлуваат вашата најубавите природни карактеристики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата