Пакет од 20 Ветре Моќ-Печат од не ' Рѓосувачки Челик Црева Менгеме Црв-Вози SAE Големина 20 3/16 Инчен да 1-3/4 Инчен Дијаметар Спектар 1/2 Инчи Бенд Ширина

Пакет од 20 Ветре Моќ-Печат од не ' Рѓосувачки Челик Црева Менгеме Црв-Вози SAE Големина 20 3/16 Инчен да 1-3/4 Инчен Дијаметар Спектар

Това е достапна
DEN 590.88
Количината на стоката:

Бриз од не ' Рѓосувачки Челик 62020 Црево Стеги Со Цинк Галвански Елемент Пакување од 20. Индустриски, Морски Автомобилската, Земјоделски, Водовод, Тревник & Градина.Супериорен Отпорност На Корозија.Тешки Изградба.Направен во САД.Моќ Печат Општа Намена Индустриски Стеги : Општа намена автомобилската и индустриски стеги.Висока јачина 4-парче Quadra-Заклучување на изградба.Надминува сите SAE барања.Се користи за сите стандардни менгеме апликации.Екстра јаки, "Плоштад Јазол" interlocking изградбата нема да се повлече, освен.Нема место завари да ' рѓа, ги кородираат или руптура.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата