GalaxyElec Проток на Вода Сензор flowmeter Сала Сензор за Проток на Вода Контрола 1-30L/мин 2.0 MPa YF-S201 10PCS

GalaxyElec Проток на Вода Сензор flowmeter Сала Сензор за Проток на Вода Контрола 1-30L/мин 2.0 MPa YF-S201 10PCS

Това е достапна
DEN 424.80
Количината на стоката:

Време на испорака : 7-18 дена со посебна линија за САД , 8-25 дена од редовните пост, за во Светот,Ако тоа не е примен во рамките на одредено време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат во целост.Ако ви треба производ под итно да, можете да изберете експедитивни услуги.Ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL да ви послужи.Време на испорака : 3-7 дена.Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата продавница.Ве молиме имајте во предвид дека производите се само понудени од страна на бренд : Galaxy Elec.Други продажбата на луѓето не е сигурен.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата