16mm Еден Водоотпорен високо Притисни Копче за Префрлање S16H-10 Започнете Рог Завртка Терминал 1NO Метал

16mm Еден Водоотпорен високо Притисни Копче за Префрлање S16H-10 Започнете Рог Завртка Терминал 1NO Метал

Това е достапна
DEN 2155.20
Количината на стоката:

16mm Еден водоотпорен високо Притисни Копче за Префрлање S16 H-10 започнете рог завртка терминал 1 NO метал.Производ Спецификација Модел : S16 H-10 Mounting дупка големина : 16mm Action Тип : Еден (прекинувачот е само "ON" кога копчето е одржана на )Контакт Тип : 1 NOPackage се вклучени : 1pcs копчето switch .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата