Fdit Електрични Преносни Рачен USB Мини Правосмукалка за КОМПЈУТЕР Тастатура Дома Автомобил Лесни Рачни Дизајн

Fdit Електрични Преносни Рачен USB Мини Правосмукалка за КОМПЈУТЕР Тастатура Дома Автомобил Лесни Рачни Дизајн

Това е достапна
DEN 446.16
Количината на стоката:

Силна вшмукување правосмукалка можат ефикасно да ја исчистите нечистотијата, и домашно милениче коса на тастатурата на компјутери или автомобили.Доаѓа со рамна устата млазницата и четка за различни потреби.Лесен и рачни дизајн, лесно да се одржи и складирање.Напојува преку USB кабел, лесен и удобен за употреба со компјутери, полнач и моќ банка. 75d B ниско ниво на бучава.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : АБС Боја : Црна Работен напон : DC 5 V Номинална моќност : 4 W Брзина : 10000±10%r/мин d B : 75 DB Напојување : USB Должина на USB кабелот : 1.5 м Големина : Прибл. 127*137*60mm / 5.0*5.4*2.4 инчен Пакет Листа : 1 x Правосмукалка 1 x Рамен устата вшмукување nozzle1 x Филтер памук 1 x прирачник за Корисникот ве Молиме Имајте во предвид : 1. Ве молиме Потврдете го на напон пред купување. 2. Ве молиме љубезно ве молиме да направите белешка ако ви треба било кој адаптер. 3. Ве молиме место на правосмукалка во суво место по користење, и да се избегне сончева светлина, ветер или судир.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата