MALAXD Мажите Дише Риба Скали Мрежа Патики Мода Патот Трчање, Џогирање Чевли (6.5-10)

MALAXD Мажите Дише Риба Скали Мрежа Патики Мода Патот Трчање, Џогирање Чевли (6.5-10)

Това е достапна
DEN 381.60
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Платформа мерки околу .50".Горниот материјал : синтетички,Летаат-ткаење mesh ткаенини,дише.Гумен ѓон,nonslip,отпорност на абење,многу мека,лесна,многу удобно.Дише Џогирање мрежа чевли,модни Риба Скали.Лесен.ѓон амортизирање дизајн,СОВРШЕНО ЗА ПЕШАЧЕЊЕ,ТРЧАЊЕ.Mesh Vamp,sock-како, нуди поддршка што се движи во сите правци,рамнотежа и стабилна,и се лизга-на,е лесно да се носат.Моден шарени патики погоден за секојдневниот живот,како што се wailking,трчање,Слободно време,се Вози Автомобил.Здраво,драги!Ве молиме имајте во предвид : нашата Патики за Трчање кошарка чевли големина јазичиња се кинески големина јазичиња,ве молиме имајте во предвид.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата