Црна Скалило Нето Бебе Заштитна Пребивање, Скали Оградата безбедносна мрежа за Деца Миленици Играчки, Најлон Мрежа Нето-за Балкон Banister Стража, Оградата Нето Товар ?

Црна Скалило Нето Бебе Заштитна Пребивање, Скали Оградата безбедносна мрежа за Деца Миленици Играчки, Најлон Мрежа Нето-за Балкон

Това е достапна
DEN 715.68
Количината на стоката:

Силни најлон полиестер материјал, висока носивоста.Мека уште силна нето, без штета за вашите деца и убави домашни миленици.Перат.Идеален за надворешна употреба. 3cm(1.18 во) mesh големина, 3.5 мм(0.13 во) јаже дијаметар.Со дури и мала мрежа.Затворен нето-со цврста конструкција обезбедува подобра заштита.Одлично за вашите домашни миленици, мачки, играчки и деца.Балкон нето-може да се задржи деца и домашни миленици од паѓање од скали железнички banister, само инсталирајте нето во кревети и коридори, обезбедува безбедна средина.Мулти-цел, може да се користи на отворено.Времето-доказ.Се користи за надворешна ограда, градина пребивање, игралиште нето, итн.Исто така, совршен за партија декорација, hammock, дворот замав поставите заштита, камион со приколка карго нето, итн.Поддршка на сопствени големини и бои.Ако имате било какви прашања или незадоволителна, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги решат во рок од 24 часа.Ви благодариме!. ● детска заштита пребивање во Нашата заштита на нето-е направен од здрав цврст материјал, кој е еко-пријателски, не-токсични, одлична за заштита на вашите деца и убави домашни миленици.Само инсталирајте ги на балкони, скалите, windows, ходници и оградата, да се изгради безбедност на театар за нив!● ТОПЛО СОВЕТИ - Поради рачни мерења на локации, може да биде малку грешка на големини, ова е неизбежна.Ви благодариме за разбирањето!- За безбедноста на вашите деца и домашни миленици, ве молиме проверете нето редовно да се избегнат несреќи, ви благодариме!● ПО ПРОДАЖБА на SERVICEBest услуга за вас.Било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме во вашата услуга во рок од 24 часа да ви даде задоволително решение(Враќање/замена/надоместок).Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата