BRDI Воздух Овлажнител Филтер Хартија, Овлажнител на Филтерот за да го Зголеми Влага Излез важи за дневната Соба за Спална соба за Статистика

BRDI Воздух Овлажнител Филтер Хартија, Овлажнител на Филтерот за да го Зголеми Влага Излез важи за дневната Соба за Спална соба за

Това е достапна
DEN 1000.80
Количината на стоката:

[Замена Фреквенција] Според фреквенцијата на користење, се препорачува да го замени на секои 2-3 месеци за да се осигура дека машината работи во најдобра состојба. [Ефикасно Филтер Нечистотии] Овој овлажнител на филтерот за да може ефективно да филтер нечистотии и да го зголеми влага излез. [Еко-Пријателски Материјал] Направени од хартија материјал, безбедно, еколошки и издржливи, па може да се користат со доверба. [Широко Примена] воздухот овлажнител филтер е лесно да се инсталира и да го замени, широко се користи во спалната соба, дневна соба, канцеларија, итн. [Широко Компатибилен] Овој воздух овлажнител филтер се вклопуваат за HU4905 4906 4908 FY3436, е совршен додаток за овлажнител.Функција : 1. [Широко Компатибилен] Овој воздух овлажнител филтер се вклопуваат за HU4905 4906 4908 FY3436, е совршен додаток за овлажнител.2. [Еко-Пријателски Материјал] Направени од хартија материјал, безбедно, еколошки и издржливи, па може да се користат со доверба.3. [Ефикасно Филтер Нечистотии] Овој овлажнител на филтерот за да може ефективно да филтер нечистотии и да го зголеми влага излез.4. [Замена Фреквенција] Според фреквенцијата на користење, се препорачува да го замени на секои 2-3 месеци за да се осигура дека машината работи во најдобра состојба.5. [Широко Примена] воздухот овлажнител филтер е лесно да се инсталира и да го замени, широко се користи во спалната соба, дневна соба, канцеларија, итн.Спецификација : Предмет Тип : Воздух Овлажнител Filter Material : Paper Fitment : Одговара за HU4905 4906 4908 FY3436 Weight : Прибл. 160g / 5.6 оз Пакет Листата : 2 x Овлажнител Филтер.

Клучни карактеристики

Item Type:
Air Humidifier Filter
Material:
Paper
Fitment:
Fit for HU4905 4906 4908 FY3436
Weight:
Approx. 160g / 5.6oz
Package List:
2 x Humidifier Filter :

Слични производи во категоријата