Античкиот Модел Изгравирани Метални месо тело Копчиња за Шиење Занает Грб Одговараат Декорација Копчиња 18 Парчиња (Златен)

Античкиот Модел Изгравирани Метални месо тело Копчиња за Шиење Занает Грб Одговараат Декорација Копчиња 18 Парчиња (Златен)

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

【 Материјал 】 : Изработени од алуминиум.На алуминиумски материјал го прави прилепува повеќе убави, но, исто така, да се обезбеди употреба на процесот на боја сатурација. 【 Карактеристики 】 : структурата е една нога копчето, и дизајн на конвексни цвет, да се зголеми вашиот вкус во детали.Ова е совршен додаток со дизајн, ви обезбеди со уникатна личност производство на материјали, можете да го користите прилепува да се направи свој уникатен рачно изработени предмети, како ви се допаѓа,Модерен и различни стилови,истакнувајќи личен шарм. 【Апликација】 : Погоден за кошули, костуми, windbreakers, џемпери, јакни, панталони, волнени overcoats, комбинезони и слично. 【Дизајнерски детали】 : Со еден месо тело на задната страна за лесно прилог,Метал шупливи резба модел, личноста и модата. 【Пакет】 : Постојат 18 парчиња Шиење месо тело Копчето.Опис на производот】 : 【Материјал 】: Легура. 【 Големина】 :Мали, инчен *инчен; Медиум, инчен *инчен; Големи, инчен *инч. 【 Широка Употреба 】 : Совршен за кошули, костуми, windbreakers, џемпери, јакни, панталони, волнени overcoats, комбинезони, да ви Даде повеќе детален дизајн и различни избори. 【 Ве Молиме Имајте Во Предвид】 : 1.Постојат некои грешки во прирачник за мерење, па димензии се за повикување само.Вистинските параметри треба да биде врз основа на реалните објекти. 2.Бидејќи различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата