UXZDX CUJUX Висока Прецизност Покажувачот на Екранот Caliper Дебелина Мерач Мерење Алатка 0-10мм

UXZDX CUJUX Висока Прецизност Покажувачот на Екранот Caliper Дебелина Мерач Мерење Алатка 0-10мм

Това е достапна
DEN 4210.56
Количината на стоката:

Прецизни покажувачот, можете да го прочитате тоа многу јасно.Тоа може да прочитате и millimeter се снаоѓаат.Можете да ја промените подолго сонда според вашите потреби.Метал интегрирани структура, стабилна изнајдат трајни производи со висок ccuracy.Широко се користи во мерење на дебелина на различни материјали.Тип : Покажувачот на Екранот Caliper Measuring Опсег : 0-10mm Precise покажувачот, можете да го прочитате тоа многу јасно.Тоа може да прочитате и millimeter се снаоѓаат.Можете да ја промените подолго сонда според вашите потреби.Метал интегрирани структура, стабилна изнајдат трајни производи со висок ccuracy.Широко се користи во мерење на дебелина на различни материјали.Пакет Се Вклучени : 1 * Дигитален Indicator Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Едно копче за брзо да се префрлате помеѓу два начини на мерење : инчи,мм.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата