Обединетите Пацифик Решетката СВ Амблем за 1972 Chevy Chevelle, El Camino

Обединетите Пацифик Решетката СВ Амблем за 1972 Chevy Chevelle, El Camino

Това е достапна
DEN 972.24
Количината на стоката:

Предната решетка "св.кирил и методиј "" амблемот со црна надворешниот уреденост.Вклучува подлога плоча & ореви.Службен ГМ лиценцирани реставрација на производот.Обединетите Пацифик C690001 Решетка "СВ.КИРИЛ и методиј "" Амблемот За 1972 Chevy Chevelle, El Camino.Предната решетка "св.кирил и методиј "" амблемот со црна надворешниот уреденост Опфаќа подлогите плоча & ореви Службен ГМ лиценцирани реставрација на производот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата