Плажа Пејзаж буквален за мрежа и Автомобил Автомобил Табличка Опфаќа Декоративни Автомобил Пред Табличка Суета Ознака за SUV Седан Камион Оркестарот, 6 X 12 Инчи

Плажа Пејзаж буквален за мрежа и Автомобил Автомобил Табличка Опфаќа Декоративни Автомобил Пред Табличка Суета Ознака за SUV Седан

Това е достапна
DEN 2152.80
Количината на стоката:

Големина На : Табличка Мерка 6"X12" Инчи (НИ Стандардна Големина) Со Четири Стандардна Монтажа Дупки За Брзо И Лесно Монтирање На Секое Возило.Без Дупчење Е Потребно, Лесно За Ракување.Материјал : Метал Табличка Е Направен Од Високо-Квалитет Метал Алуминиум Со Висок Сјај Печат.Кој Е Лесен И Многу Издржливи.Карактеристики : Ова Регистарски Таблички Се Совршено Уживање За Вашата Страст, Accessorize На Вашиот Автомобил Со Овие Стилски Метал Регистарски Таблички.Тоа Е Светлина И Издржливи Која Може да го Поддржи Долго Време Користејќи Потреби., Лесно Да Се Инсталира И Чиста.Водечките Модата, Да Се Создаде Прекрасен Изглед И Траен Квалитет Табличка, Поубав, Повеќе Истакнати, Покажуваат Вашиот Автомобил.Широко Апликација : Оваа Општа Регистарски Таблички Одговара За Повеќето Возила Како Што Се Suv Автомобил, Камион Со Приколка Rv Мотоцикл, Итн.Кој Може Да Средба Многу Користење Потреби.На Табличка Е Голем Сувенир Декоратор Парче.Идеални За Украсување, Да Обезбеди Уникатна Декорација За Вашето Возило, Или На Ѕидот На Вашиот Дом, Гаража, Спална Соба, Бар Или Продавница.Идеален Подарок Избор : Сите Наши Предниот Браник Регистарски Таблички Се Дизајнирани За Да Го Прикажете Вашиот Личен Стил, Интереси, Хоби, Верувања И Личност.Тоа Е исто Така Убаво И Практичен Подарок За Нови Возачи, Нов Автомобил Сопственици, Вашето Семејство Или Пријатели На Божиќ, Роденден, Годишнина, Ден на Мајката, Таткото Ден, Денот на Благодарноста, Нова Година, Housewarming, Итн.На Табличка Рамка Нема Да Избледи, Дамка, Или Пукнатина.Направени Од Алуминиум За Издржливост И Сила.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата