Тип C Адаптер за 90 степени Агол 10Gbps GEN2 High Speed USB 3.1 Машки да се Женски/USB C Женски Женски/Машки да Машки Конвертор

Тип C Адаптер за 90 степени Агол 10Gbps GEN2 High Speed USB 3.1 Машки да се Женски/USB C Женски Женски/Машки да Машки Конвертор

Това е достапна
DEN 126.96
Количината на стоката:

?USB-C Тип C USB 3.1 машки да се женски конвертор адаптер. ?Низок профил конектор со реверзибилна дизајн поедноставува конекција. ?Реверзибилна дизајн приклучок за Типот C connector, поддршка scalable моќ полни. ?Поддржува пренос на податоци до и од сите ваши USB-C уреди со брзина до 10 Gbps. ?Високо-квалитетни материјали за да се обезбеди сигурност и да се обезбеди superspeed полнење и пренос.Опис : USB-C Тип C USB 3.1 машки да се женски конвертор адаптер.Низок профил конектор со реверзибилна дизајн поедноставува конекција.Реверзибилна дизајн приклучок за Типот C connector, поддршка scalable моќ полни.Поддржува пренос на податоци до и од сите ваши USB-C уреди со брзина до 10 Gbps.Високо-квалитетни материјали за да се обезбеди сигурност и да се обезбеди superspeed полнење и пренос.Спецификации : Точка име : Тип C Адаптер Материјал : Пластични + Метал Боја : Црна Димензии : Машки Да се Женски, Машки да се Машки, Женски Женски, на 90 степен страна свиткување Машки Да се Женски, на 90 степен право свиткување Машки Да се Женски answer : ___________________________ Note : - Не може да биде малку грешка на големината за рачно мерење. - Бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата