IndustrialField Nonslip Метал Еден Моќ Подножјето на Возилото се Префрлите AC 250V 10A SPDT NO NC

IndustrialField Nonslip Метал Еден Моќ Подножјето на Возилото се Префрлите AC 250V 10A SPDT NO NC

Това е достапна
DEN 856.80
Количината на стоката:

Industrial Field Nonslip Метал Еден Моќ Подножјето на Возилото се Префрлите AC 250 V 10 A SPDT NO NC.Развиените Земји се Проценува Време на Испорака : 7-17 дена(trackable),Други земји се Проценува време на испорака : 8-30 дена.- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $200, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ако тоа не е доставен во рамките на одредено време, или ако тоа не е на задоволително ниво.Вие само треба да испрати наплата на барање и ние ќе ви вратат во целост.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Спецификации : Објектот на Име на Подножјето на Возилото се Префрлите Акција Тип Еден Контакт Тип SPDT (NO NC) Материјал Метал Напон AC 250 V 10 A Големина ~само 11,6 х 6.5 х 4.1 cm / 4.56 x 2.6 x 1.6" (L x W x T) Боја Како на Сликата Прикажани Кабел Должина 23cm / 9" Тежина 153g Пакет Содржина 1 x Подножјето на Возилото се Префрлите Описи : Тоа слободни до вашите раце да се врши и други постапка додека се направи операција во контрола со ногата.Оваа подножјето на возилото прекинувачот е еден тип кој го контролира моќта на вклучено или исклучено.Широко да се користи во индустриска опрема.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата