РЕЖИМ Акрилик Колекција Еден Завеса Род Сет со Метал Endcaps - 4 ft Широк, Злато

РЕЖИМ Акрилик Колекција Еден Завеса Род Сет со Метал Endcaps - 4 ft Широк, Злато

Това е достапна
DEN 2015.76
Количината на стоката:

На цилиндрични крајот капи додадете елегантен акцент да се кристално јасни акрилик род. 4' доаѓа со 1 прачка; 6' - 8' доаѓа со 2 прачки; 10.5' - 12'comes со 3 прачки.Ротирање на род 180 степени за трајно отстранување на потенцијалните завеса дисторзии; 22 lb лимит на тежина.Прилагодливи проекција на 4 - 6 инчи од ѕид за да centerline на прачка.Режим на производи се опфатени од 1-година производителот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата