Saim 10ml 0.33 оз Пластични Центрифуга Цевки Конусна Дното Цевка со Бела Дипломирал на Интерпункција и Сина Завртка Капа Покрие Јасно 100 Компјутери

Saim 10ml 0.33 оз Пластични Центрифуга Цевки Конусна Дното Цевка со Бела Дипломирал на Интерпункција и Сина Завртка Капа Покрие Јасно

Това е достапна
DEN 1615.20
Количината на стоката:

Пластични Конусна дното Центрифуга Цевка; Капацитет : 10ml/0.33 оз.Јасно бели graduations за подобра мерка.Цевка Вкупната Големина (Прибл.) : 20x 104mm/ 0.8" x 4.1" (D*L).Нето Тежина : 500g; Пакет Содржина : 100 (±2%) x Центрифуга Цевки.Широко се користи во лабораториите за повеќе намени, од чување на примероци за да со голема брзина centrifugation.Боја : Сина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата