ReelFun Не Стрес Meowt Симпатична Мачка Мем Стигнале Значка Ролна ID Запис, со Алигатор Клип ,24in Најлон Мозок, медицинска Сестра Канцеларија Вработен Име Значка

ReelFun Не Стрес Meowt Симпатична Мачка Мем Стигнале Значка Ролна ID Запис, со Алигатор Клип ,24in Најлон Мозок, медицинска Сестра

Това е достапна
DEN 262.80
Количината на стоката:

Кабелот се протега до 24".Вртливата алигатор клип, полн 360 степен ротација.Силни, цврсти и издржливи додаток за дневна употреба.Погодно решение за скенирање во во заводот или покажување на вашето име, на работа или на училиште!.Симпатична чувствува applique дизајн!Тоа ќе биде на задоволство на вашите пациенти со своите cuteness.Навистина еден од еден вид.Покажуваат вашиот карактер и стил со смешни значка ролна за секој празник, сезона, а настан или само да биде обична симпатична.Reel Fun Значка ленти се идеални за медицинскиот персонал, медицински сестри, лекари, наставници, студенти, работници, канцелариски работници, стоматолози или некој што работи во обезбедени зграда.Тоа го прави голем евтини уникатни подароци за пријатели, наставници и соработници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата