БЛАГОДАТТА KARIN Жените Ретро 3/4 Ракав Работа Office Бизнис Молив Фустан со Појас

БЛАГОДАТТА KARIN Жените Ретро 3/4 Ракав Работа Office Бизнис Молив Фустан со Појас

Това е достапна
DEN 2205.60
Количината на стоката:

Изгледа професионално!Носеше на конференцијата!.Јас сум 5'7" 134 lbs.П : Како удобно е овој фустан за облечен во канцеларијата, изглед и вредност за пари?.Прилики : Жените 3/4 Ракав Бизнис Bodycon Молив Фустан Одговараат за многу прилики како работа,бизнис,статистика,формално,партија,клуб,саем,коктел, враќањето дома,банкет и така натаму.Ова беше удобно и јас се почувствував елегантен и секси, јас спарени овој фустан со темно зелена потпетици.Јас навистина сакав овој фустан и доби голем број на пофалби.Големината одговара како што се очекуваше.Класичен Стил Никогаш Нема да Излезат Од Мода : Жените Службен V Деколте, Молив Фустан е супер меки може да биде лесно да се облекуваат или фустан надолу,уникатен стил создаде прекрасни облини, направи што повеќе убави, мода, секси и елегантен.Изгледа професионално!Носеше на конференцијата!. 3)Декорација копчиња на предната страна и ракави ракав.Големината одговара како што се очекуваше.Јас би го купите повторно.A : јас сум 5"5 и тоа е малку под колената.Ова беше удобно и јас се почувствував елегантен и секси, јас спарени овој фустан со темно зелена потпетици. * Одговараат за Статистика, Вечер, Забава, се Носат на работа, Матурска и Свадба, Посебен Повод, Секојдневен Повод, на Отворено. * половината ја истакнете вашата секси тело крива, се направи повеќе елегантна и модата.A : Овој фустан е многу удобно.A : тоа е многу убаво материјал и да е убаво да се оди да се облекуваат за на заводот.80% Полиестер, 20% Rayon. 2)Центар назад сплит дизајн на база на hemline,Скриен патент во задниот дел.A : Многу удобно и прифатлива.Многу удобно!.П : Како удобно е овој фустан за облечен во канцеларијата, изглед и вредност за пари?.Купив Med - мојата вообичаена големина. Фустанот е малку се даде.Јас навистина сакав овој фустан и доби голем број на пофалби.Фустан Карактеристики : .A : Овој фустан е многу удобно.П : дали Ќе се даваат убав впечаток ако јас го носат овој фустан со соодветен пар на рамни чевли и хулахопки во канцеларијата?.Патент затворање.Изгледа професионални носеше тоа за конференција.Карактеристики : Жените Секојдневен Кариера Обвивка Фустан Декорација копчиња детали на предната страна и ракави ракав,назад полите шлиц,назад архивиран прицврстување,слабеење bodice со појас.Изгледа професионални носеше тоа за конференција.Големина Истакна : За повеќе точни погоден ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата слика, ве молиме не користете го во големина на табелата.Јас не користат ремен.Се вклопуваат совршено право надвор од торбата.Многу удобно!.Вреди за парите во моето мислење.Јас сум 5'7" 134 lbs.A : XL, порачувам l и јас сум 150, waist34-35. * Карактеристики : случајни, гроздобер ретро стил, краток ракав или долги ракави, V Деколте, bodycon.Прашање : јас тежат 175lbs и мојот половината е 36,што е најдобар големина за мене да купите?. 4) Bodycon силуета,Фустанот е малку еластична.Овој Фустан Е Ретро Класичен, Во Комбинација Со Современите Секси!Slayed Мојата Слика Пукаат!.Вреди за парите во моето мислење.Облека за Нега : Ниска Температура и Рака-clearning достапни за перење.Добар поглед насекаде. Фустанот е малку се даде. 1)Три квартал должина на ракав,Исти појас е пренослив.Се вклопуваат совршено право надвор од торбата.Јас би го купите повторно.П : која е во должина?.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата