SHAXX LXB-Топка 4Pieces/Многу 25.4 mm Најлон Монистра Универзална Топката Тркала Роботот Крава очното јаболко Топката Рициново Тркала Вкупниот Долг: 70mm

SHAXX LXB-Топка 4Pieces/Многу 25.4 mm Најлон Монистра Универзална Топката Тркала Роботот Крава очното јаболко Топката Рициново Тркала

Това е достапна
DEN 1056.48
Количината на стоката:

Најлон топка со дијаметар од 25.4 mm.Вкупна должина 70mm; вкупна ширина : 50mm; Вкупна висина : 30мм.Инсталација на теренот 58mm.Тежина : 127g; Оптоварување : 25 кг -30 кг.Број на модел : 25.4 mm.Стандард : ISOModel Број : 25.4 mm Material : најлон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата