2 Парче Кеј Dee Земја Фарма Живот Кујна Постелнина Крпа Пакет

2 Парче Кеј Dee Земја Фарма Живот Кујна Постелнина Крпа Пакет

Това е достапна
DEN 384.24
Количината на стоката:

Памук.Кеј Dee Дизајни 'Држава Живот" координирање кујна пакет вклучува 1 вреќа брашно крпа и 1 двојна цел крпа.Farmhouse стил доаѓа до кујната за да се докаже 'животот е подобар во земјата'; петли и stitched полите дизајн; 100% памук.Кујна вреден работник, ги користат овие абсорбента и lint-бесплатни крпи за чистење, полирање, сушење и печење (18 инчен x 26 инчи).Ќе љубов оваа крпа додека крави дојде дома што ќе додадете некои класичен земја талент за кујната; карактеристики црвено штала, камион, крава, петел и сила; 100% памук.Оваа двојна цел крпа има класичен рамен ткаат пред лицето за сушење на стакло со абсорбента тери крпа грб (16 инчен x 26 инчи).Кеј Dee Дизајни 'Држава Живот" координирање 2 парче пакет вклучува 1 вреќа брашно крпа и 1 двојна цел крпа; сите 100% памук.Машина перат.Јамка за да се користат кога не е во употреба.Кеј Dee Дизајни постелнина донесе забавуваат во кујна со својот уникатен и креативен кујна постелнина колекции.Тие имаат дизајни за да одговара на секој дома декор - од брегот, на рамнините, на југ и југозапад, современа, земја и повеќе.Своите колекции содржат рерна mitts, тенџере носители, крпи и повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата