LIKJ Сос Сок Тенџере,Сок Тенџере Термички Изолирани Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик за Ketchup(Мали 450ml,12)

LIKJ Сос Сок Тенџере,Сок Тенџере Термички Изолирани Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик за Ketchup(Мали 450ml,12)

Това е достапна
DEN 813.36
Количината на стоката:

????【ДВОЈНА ИЗОЛАЦИЈА】????Овој сок брод има двојно-layer дизајн и двоен слој изолација, која не само што ги држи на сок и крем тропски топло на маса, но, исто така, ја задржува течноста во ниска температура, која е мулти-цел, удобен и непроблематична. ????【ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ】????На сос брод е направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, храна-одделение од нерѓосувачки челик, безбедно и не-токсични, нема да произведе чуден мирис, лесна за чистење, рѓа-доказ, носат-отпорни, силни и издржливи. ????【ВИСОК КАПАЦИТЕТ】????Овој крем стомна има две капацитетите на 450ml и 750ml за да изберете од.Голем капацитет гарантира дека имате доволно топла сос и сок за да ги задоволат вашите различните потреби кога ги собираме со пријателите и семејството и семејни вечери. ????【ДИЗАЈН СО КАПАК】????Загреана сок брод со капак дизајн може ефикасно да се спречи прашина од внесување, се повеќе хигиенски, лесно да го отворите поклопецот, може да се управува со една рака, без проблеми фрлени без капе млазницата, и повеќе прецизна контрола. ????【ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ】????Ние и ветуваме да даде секој клиент 100% шопинг задоволство.Ако имате било какви прашања во врска со овој божиќ сок брод, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви даде стручен и детални одговори во рок од 24 часа. 1. Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал, кој е antirust, отпорни на абење, здрав anddurable.2. Двојно ѕидови изолација, не само што ќе се задржи сок сосови и тропски станат жешки на маса.Butalso го задржува течности ладно.3. Со капак дизајн, dustproof, и хигиенски.Мазна фрлаат nondrip spout.4. Лесно да се отвори, може да се управува со една рака, и капакот ќе се отвори кога копчето е притиснато.5. Совршен за чување сок, течни, ketchup, сенф, павлака, прелив за салата, пудинг, млеко.

Клучни карактеристики

Condition:
100Percent Brand NewMaterial

Слични производи во категоријата