Mandala Занаети Врзани Најлон Конец за Шиење Кожа, Текстил, Фармерки и Ткаење на Косата; Тешки-Должност; 1500 Метри Големина 69 T70 (воздухопловните сили Сина)

Mandala Занаети Врзани Најлон Конец за Шиење Кожа, Текстил, Фармерки и Ткаење на Косата; Тешки-Должност; 1500 Метри Големина 69 T70

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

Екстра јаки конец за шиење изработени од индустриски одделение врзани најлон материјал; Висока затегнувачка цврстина; Нераскинливо со голи раце; Времето отпорни; Голем за двете внатрешна и надворешна употреба; Висока топлина толеранција; Согласност боја и континуирана должина;.Шие тешки материјали како кожа, тексас, платно, винил, или густа ткаенина; Поправка на обувки, палта, фармерки, каки панталони, морски и плови брзини, душеци, брод и автомобил опфаќа, шатори, тенди, каучи, драпериите настануваат, теписи, или површина тепих; исто Така одлична за webbing, влакна ткаење, и beading;.Компатибилен со рака или со машина за шиење; ве Молиме имајте во предвид : Бои може да се разликува малку од сликите поради монитор резолуција и фотографија прилагодувањата на светлото; Бои, исто така, варира помеѓу различни боја многу;.Големина : #69 T70 210 D/3; Должина : 1500 Метри; Обложени со сврзување агент за да се намали триењето за неспокојот бода и да се спречи разрешница;.Направени од царински најлон материјал.Издржлив и УВ отпорни.Компатибилен со машинско и рачно шиење.Во согласност боја и континуирана должина.Живописни нијанси и colorfast.Кожа крои.Чевли за поправка.Кожа и винил додаток mending.Облека и костим одлуки.Платно, тексас, или дебели текстилни за шиење.Текстил и драпериите за шиење.Рачна ташна, багаж, а куферот поправка.Перика, weft,или коса екстензија ткаење.Beading проекти.Webbing тема.Bookbinding.Создавање на домашно милениче играчки.Зграда камшик крекери.Поправа надворешна опрема како што се шатори или campers.Поправка на брод тенди.Поправи авто брод и го покрива.Поправка tarps или базен покрива.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата