ROSENICE 1 Калем Полиестер Конец за Шиење за Quilting Крои/Рачно Шиење/Машина за Шиење (40-ти години / 2 Црна)

ROSENICE 1 Калем Полиестер Конец за Шиење за Quilting Крои/Рачно Шиење/Машина за Шиење (40-ти години / 2 Црна)

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

Боја : Црна.Материјал : Полиестер.Големина : 7 x 5 x 3cm (L x W x H).Убав Дом За Шиење Сите Намена Tools.Работи со било игли за Шиење или колекции.Одлично за шиење занаети, изработка на облека, завеси, домашен текстил, итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата